A Tiszaújvárosi Triatlon Klub férfi csapata megvédte bajnoki címét

A házigazda Tiszaújvárosi Triatlon Klub elit férfi gárdája megvédte címét a május 24-én, szombaton megrendezett klubcsapat országos bajnokságon. A hölgyeknél a GANZAIR Team Újbuda SE UP2-es egysége lett az abszolút győztes. A tiszaújvárosi XXXIV. Tisza Triatlonszombati első napján nem kevesebb, mint 121 klubcsapat mérte össze tudását, azzal a céllal, hogy eldöntsék az országos bajnokság érmeinek, helyezéseinek a sorsát. Az elmúlt évek során jól bevált versenyközpontban, a Tiszaújvárosi Gyógy- és Strandfürdőben az UP1-es korcsoport képviselői … bővebben…








