MAGYAR UTÁNPÓTLÁS GÁLA

 


utanpotlas2019-1

2019. július 14.

Újra Utánpótlás Gála Tiszaújvárosban!

A 21. Triatlon Nagyhét keretein belül – az ITU Triatlon Világkupa pályáján, díszletei és közönsége előtt- július 14-én idén is megrendezésre kerül a Magyar Utánpótlás Gála, az ország legjobb gyermek és serdülő korosztályos versenyzői számára. A versenyre a június 30-ig lezajlott három Triatlon Ranglistaverseny után (Tiszaújváros, Fonyód, Baja), a két legnagyobb pontszám figyelembevételével kialakuló sorrend alapján kapnak meghívást a versenyzők. Nemenként és korosztályonként a 16-16 legjobb versenyző állhat rajthoz Tiszaújvárosban.

A versennyel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken lehet:

Lehmann Tibor: lehmann.tibor@triatlon.t-online.hu  , 30/645 27 45

Filep Anikó :  tiszaujvaros@triatlon.t-online.hu , 30/645 27 46

versenykiírás

versenypálya térkép

Ranglistaállás alapján indulási jogot elért versenyzők névsora:

Kérünk minden listában szereplő versenyzőt, hogy jelezze indulási szándékát legkésőbb július 6. éjfélig az utanpotlasgala@gmail.com e-mail címen! A visszajelzést nem küldő versenyzőket nem áll módunkban rajtlistára tenni.

Gyermek leány: 

1 Baier Zsófia

2006

6881

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
2 Mándli Fanni

2006

7050

Ferencvárosi Torna Club
3 Pusztai Dóra

2006

6324

Debreceni Sportcentrum
4 Joó Luca

2006

6579

Titán Triatlon Club
5 Fabók Vivien

2006

6195

Dabasi Szabadidő Se
6 Zsemle Hanna

2007

6501

Veresegyház Vsk
7 Németh Noémi

2007

6229

Martfűi Úszó És Triatlon Klub
8 Plézer Petra

2007

7843

Ferencvárosi Torna Club
9 András Mira

2006

208500

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
10 Gácsi Dóra

2006

7225

Titán Triatlon Club
11 Hajdu Kira

2006

6809

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
12 Bán Lilla

2006

5872

Tiszaújvárosi Triatlon Klub
13 Szanyi Szonja

2007

208711

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
14 Szabó Réka Olga

2006

6713

Titán Triatlon Club
15 Vas Eszter

2006

208913

Mogyi Se
16 Franta Szonja

2006

6632

Castor Se

Gyermek fiú:

1 Czigány Bánk Hunor

2006

5962

Mogyi Se
2 Székely Konrád

2006

5930

Tuttobici-Bottecchia Se
3 Trungel-Nagy Zalán

2006

5299

Dmtk-Kvse Kiskunfélegyháza
4 Bota Bálint

2006

6128

Nagyatádi Triatlon Se
5 Toma Tamás István

2006

7836

Ferencvárosi Torna Club
6 Hóbor Lehel

2006

6042

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub
7 Notheisz Csongor

2006

208746

Jászberényi Triatlon Se
8 Györgyfi Szabolcs

2006

6720

Debreceni Sportcentrum
9 Jánossy Márton

2006

5639

Debreceni Sportcentrum
10 Benkő Ádám Richárd

2006

208559

Ferencvárosi Torna Club
11 Laki Barnabás

2006

6358

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub
12 Vincze Szabolcs

2006

7054

Jászberényi Triatlon Se
13 Sebők Vilmos

2006

7797

Újpesti Torna Egylet
14 Kanyik Barnabás

2006

7980

Dabasi Szabadidő Se
15 Medvegy András

2006

6043

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub
16 Makrai Bálint 2006

6823

Vágta Triatlon SE

 

Serdülő leány:

1 Dobi Lili

2004

4943

Debreceni Sportcentrum
2 Gyalog Inez

2005

6147

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
3 Érczy Janka Emma

2004

6756

Mogyi Se
4 Jánossy Fanni

2004

5199

Debreceni Sportcentrum
5 Nádas Nóra Romina

2004

5917

Megathlon Se
6 Kun Tamara Gréta

2004

6398

Kropkó Triatlon Club
7 Szabó Viktória

2005

6146

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
8 Molnár Bea

2004

6097

Dr. Bátorfi Agria Ktk
9 Stumpf Anna

2005

208835

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub
10 Lehmann Sára

2005

5508

Tiszaújvárosi Triatlon Klub
11 Bende Gyöngyvér

2004

5232

Kistarcsai Vízisport Rce
12 Szász Rubina

2004

209024

Újpesti Torna Egylet
13 Balla Fanni Anna

2005

6221

Jászberényi Triatlon Se
14 Berencsi Lili

2004

5877

Tiszaújvárosi Triatlon Klub
15 Juhász Kamilla

2005

5599

Kistarcsai Vízisport Rce
16 Kis Emese Napsugár

2005

7286

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

 

Serdülő fiú:

1 Kovács Gyula

2004

5503

Debreceni Sportcentrum
2 Soós Gergő Gyula

2004

4757

Fergeteg Triatlon Se
3 Márkus Noel

2004

6126

Nagyatádi Triatlon Se
4 Baier Kristóf

2004

5852

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se
5 Tóth Zalán Antal

2004

5611

Martfűi Úszó És Triatlon Klub
6 Gergely Szilárd

2004

208723

Újpesti Torna Egylet
7 Kropkó Márton

2005

4787

Kropkó Triatlon Club
8 Lédeczi Péter

2004

8019

Alba Triatlon Sz. Se
9 Kőszegi Kornél

2005

5394

Debreceni Sportcentrum
10 Kárpáti Ákos

2004

5384

Triatlon Baráti Egyesület
11 Trungel-Nagy Kolos

2004

5298

Dmtk-Kvse Kiskunfélegyháza
12 Tátrai Brúnó

2005

6130

Nagyatádi Triatlon Se
13 Hóbor Zalán

2004

5161

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub
14 Jankov Milán

2004

5379

Triatlon Baráti Egyesület
15 Molnár Bence

2004

6887

Budaörsi Triatlon Klub
16 Pető Gábor

2005

6883

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se