MAGYAR UTÁNPÓTLÁS GÁLA

Magyar Utánpótlás Gála Tiszaújvárosban

 

A 19. Triatlon Nagyhét keretein belül – az ITU Triatlon Világkupa pályáján, díszletei és közönsége előtt- július 23-án idén is megrendezésre kerül a Magyar Utánpótlás Gála, az ország legjobb gyermek és serdülő korosztályos versenyzői számára.

KIÍRÁS, PÁLYARAJZ

Magyar Triatlon Utánpótlás Gála rajtlisták

Gyermek lány:

1 Dobi Lili 2004 Debreceni Sportcentrum
2 Kuti Kata Borbála 2004 TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE
3 Csontos Dóra 2005 Jogging Plus Szuperinfó Futóklub
4 Bende Gyöngyvér 2004 Kistarcsai VSRC
5 Papp Laura 2005 Jogging Plus Szuperinfó Futóklub
6 Fedor Maja 2004 TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE
7 Jánossy Fanni 2004 Debreceni Sportcentrum
8 Érczy Janka Emma 2004 Mogyi Sportegyesület Baja
9 Ferencz Janka 2005 Manta Swim Veresegyház Triatlon
10 Molnár Bea 2004 Dr.Bátorfi-Agria KTK
11 Gyalog Inez 2005 TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE
12 Szabó Viktória 2005 TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE
13 Nádas Nóra Romina 2004 Megathlon Sportegyesület
14 Szabolcs Regina 2004 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
15 Busa Emma Dorka 2004 Kistarcsai VSRC
16 Deák Boglárka 2005 Martfűi Úszó és Triatlon Klub
17 Berencsi Lili 2004 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
18 Kollár Blanka 2005 Mogyi Sportegyesület Baja

 

Gyermek fiú:

21 Kovács Gyula 2004 Debreceni Sportcentrum
22 Baier Kristóf 2004 TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE
23 Soós Gergő 2004 Fergeteg Triatlon SE
24 Márkus Noel 2004 Triatád
25 Trungel-Nagy Kolos 2004 Jogging Plus Szuperinfó FK
26 Tóth Zalán 2004 Martfűi Úszó és Triatlon Klub
27 Kárpáti Ákos 2004 Manta Swim Veresegyház
28 Heiszmann Benedek 2004 Ferencvárosi Torna Club
29 Radics Milán 2005 Csongrád Idegenforgalmi SE
30 Papp Norbert 2004 Kistarcsai VSRC
31 Jankov Milán 2005 Manta Swim Veresegyház
32 Nagy Richárd 2005 Manta Swim Veresegyház
33 Szabolcsi Bálint 2004 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
34 Lesták Ármin 2004 Manta Swim Veresegyház
35 Gut Gábor Zaránd 2005 Debreceni Sportcentrum
36 Virág Előd 2005 Mogyi Sportegyesület Baja
37 Csüllög Marcell 2005 Martfűi Úszó és Triatlon Klub
38 Hóbor Zalán 2004 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
39 Herr András 2004 Triatád
40 Hajdu Máté Bendegúz 2005 Tiszaújvárosi Triatlon Klub

 

 

Serdülő lány:

41 Bóna Kinga 2002 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
42 Peszleg Dominika 2002 Equilor Team Újbuda
43 Fricska Anna 2002 Jogging Plus Szuperinfó Futóklub
44 Kurilla Fanni 2002 Csepel Dolphins SC
45 Soós Dorka 2003 Százhalombattai VUK SE
46 Leier Kata Rebeka 2002 Csepel Dolphins SC
47 Molnár Kata 2003 Vágta Triatlon Sportegyesület
48 Józsa Bernadett 2002 Kistarcsai VSRC
49 Rózsa Sarolta 2003 Debreceni Sportcentrum
50 Hrncsár Lujza 2002 Kistarcsai VSRC
51 Spanraft Liza 2002 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
52 Kovács Fruzsina 2002 Csongrád Idegenforgalmi SE
53 Kovács Korinna 2003 Debreceni Sportcentrum
54 Mándli Zsófia 2003 Ferencvárosi Torna Club
55 Hóbor Eszter 2002 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
56 Kovács Anna 2002 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
57 Bartók Zsanett 2003 Debreceni Sportcentrum

 

Serdülő fiú:

61 Szentpétery Patrik 2002 Equilor Team Újbuda
62 Dobi Gergő 2002 Debreceni Sportcentrum
63 Molnár Péter 2002 Vágta Triatlon Sportegyesület
64 Péter Benedek 2002 Debreceni Sportcentrum
65 Molnár Róbert 2003 Debreceni Sportcentrum
66 Fodor Sámuel 2002 Kistarcsai VSRC
67 Vágási Zoltán 2003 Tiszaújvárosi Triatlon Klub
68 Pápai Balázs 2003 Martfűi Úszó és Triatlon Klub
69 Farkas Csaba 2002 DABASI SZSE
70 Bandi Attila 2002 Esztergomi Triatlon Klub SE
71 Portik Botond 2002 Manta Swim Veresegyház Triatlon
72 Farkas Zsolt 2002 DABASI SZSE
73 Miszlai Milán 2002 Esztergomi Triatlon Klub SE
74 Schwahofer Balázs 2002 Kőszegi Triatlon és Úszó Klub
75 Petrov Farkas 2002 UTE-Merida
76 Krajczár Dominik 2002 Esztergomi Triatlon Klub SE
77 Kondor Dávid 2003 Ferencvárosi Torna Club
78 Savchenko Oleg 2003 Ukrajna

 

 

A verseny időpontja: 2017. július 23. vasárnap

Rajtszám felvétel: 7:00-tól

Depózás: 8:00-8:45

Időrendje:

Gyermek Utánpótlás Gála

Serdülő Utánpótlás Gála Junior EK döntő

Rajtidő

9:00 és 9:40

10:20 és 11:15

Úszás

250 m (1 kör)

500 m (2 kör)

Kerékpár

7,5 km (3 kör)

12,5 km (5 kör)

Futás

2,4 km (2 kör)

3,6 km (3 kör)

Díjazás: 1-3. helyezettek érmet, 1-8. helyezettek értékes tárgyjutalmakat kapnak. DÍJAZÁS-klikk

A versennyel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken lehet:

Filep Anikó :  tiszaujvaros@triatlon.t-online.hu , 30/645 27 46

Lehmann Tibor: lehmann.tibor@triatlon.t-online.hu  , 30/645 27 45

Információk a Triatlon Nagyhétről: www.tiszatriatlon.hu