TRIATLON NAGYHÉT

TRIATLON NAGYHÉT PROGRAM 2016csik
JÚLIUS 1. PÉNTEK  – 0. NAP
20:30  OMEGA (info)
 JÚLIUS 2. SZOMBAT – TRANS-SPED NAP
14:00-18:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG – ELŐFUTAMOK
17:30  MOHIKÁN
19:00  MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG
KÖZREMŰKÖDIK: TISZAÚJVÁROSI FÚVÓSZENEKAR ÉS MAJORETTE CSOPORT
20:00  BON BON
21:30  MOJO WORKINGS
  JÚLIUS 3. VASÁRNAP – FORTREX NAP
10:00  BOGRATLON
10:00  SZÁMADÓ ZENEKAR – SÉTÁLÓ NÉPZENÉSZEK
10:15  CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ: LÚDAS MATYI
11:00  EVEZŐS VERSENY (info)
16:00  BOGRATLON EREDMÉNYHIRDETÉS
17:00  SZÁMADÓ ZENEKAR – GYERMEK TÁNCHÁZ
18:30  WHITE RAVENS
20:00  MAGNA CUM LAUDE
  JÚLIUS 4. HÉTFŐ – TÁMOGATÓI NAP
17:00-19:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG – DÖNTŐK
19:00  ELEGANT JAZZ BAND
20:30  ZANZIBÁR
  JÚLIUS 5. KEDD –  INNO-COMP NAP
17:00  FUTÓVERSENY (info)
17:30-19:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG – VEGYESVÁLTÓ
20:00  IFJÚSÁGI EB EREDMÉNYHIRDETÉS
20:30  THE BIEBERS
  JÚLIUS 6.  SZERDA – BORSODI EST
10:00  MAGYAR VÖRÖSKERESZT – VÉRADÁS
15:00  SAKK SNELLVERSENY (info)
17:00  RETROCK
18:00  KERÉKPÁRVERSENY (info)
18:30  TÁNC EST
KÖZREMŰKÖDIK: A TISZAÚJVÁROSI GIMNASZTRÁDA, SZTÁRVENDÉG: FRICSKA
19:30  MARGARET ISLAND
20:45  BYEALEX ÉS A SLEPP
  JÚLIUS 7. CSÜTÖRTÖK- ÖNKORMÁNYZAT NAP
09:30  A GYEREKNAP RÉSZTVEVŐINEK KÖSZÖNTÉSE
10:00  MAGYAR VÖRÖSKERESZT – VÉRADÁS
10:00-16:00  CSÓNAKÁZÁS A TAVON
10:00-17:00  DEBRECZENI PRODUKCIÓ INTERAKTAV JÁTSZÓPARKJA
10:00  100 FOLK CELSIUS
11:00  SZABAD ÖTLETEK SZÍNHÁZA: A NAGY HO-HO HORGÁSZ MESE-MUSICAL
14:30  CSIRIBIRI ZENEKAR
17:00  TÓÁTÚSZÁS (info)
18:30  ALEXA COUNTRY BAND
19:30  PETER SHRAMEK
20:00  BIKINI
  JÚLIUS 8. PÉNTEK – JABIL NAP
17:00  5 AMPER
17:00  FUTÓVERSENY (info)
17:30  JABIL 1/3 MARATON (nevezés)
18:30  ZONGORISTA TALÁLKOZÓ
20:00  JABIL 1/3 MARATON EREDMÉNYHIRDETÉS
20:30  SZIKORA ROBI ÉS AZ R-GO
  JÚLIUS 9. SZOMBAT – MB BARTER NAP
08:00  TURISTA TRIATLON (info)
09:00  LÁBTENISZ (info)
10:00  STREETBALL (info)
10:00  CSICSERI ÉS BORSÓ GYEREKZENEKAR
13:00  KÉZMŰVES HÁZ
12:30-14:30  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA – ELŐFUTAMOK
15:10-18:00  ITU TRIATLON VILÁGKUPA – ELŐFUTAMOK
18:30  KREAKTÍV AKUSZTIK
20:00  GESZTI
21:30  BOURBON STREET
  JÚLIUS 10. VASÁRNAP – MOL NAP
09:00  UTÁNPÓTLÁS GÁLA – GYERMEK LÁNYOK
09:40  UTÁNPÓTLÁS GÁLA – GYERMEK FIÚK
10:20  UTÁNPÓTLÁS GÁLA – SERDÜLŐ LÁNYOK
11:15  UTÁNPÓTLÁS GÁLA – SERDÜLŐ FIÚK
13:00  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA – NŐI DÖNTŐ
14:00  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA – FÉRFI DÖNTŐ
15:45  ITU TRIATLON VILÁGKUPA – NŐI DÖNTŐ
17:10  ITU TRIATLON VILÁGKUPA – FÉRFI DÖNTŐ
19:00  TOMBOLASORSOLÁS
20:00  NEW LEVEL EMPIRE
21:00  VILÁGKUPA EREDMÉNYHIRDETÉS
22:00  VASTAG TAMÁS
22:45  TŰZIJÁTÉK
 TRIWEEK2016 sponsoredby
JELMAGYARÁZAT:
Nagyszínpad (Cím: 3580, Tiszaújváros Bethlen Gábor út 7.)
 KreAktív Színpad Esemény / Sportverseny
 Tiszaújvárosi Sportcentrum (Cím: 3580, Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.) 
triatlonnagyhetplakat 2016 2

Ne maradjon le a legfrissebb hírekről,
csatlakozzon az eseményhez Facebook-on is!
A SZERVEZŐK A MŰSORVÁLTOZÁS JOGÁT FENNTARTJÁK.