Mocsári Bencét és Sinkó-Uribe Aurélt jutalmazta az alapítvány

Az Ifj. Márkus Gábor Alapítvány a Magyar Triatlonsportért 2021-es díjátadó ünnepségét november 20-án, szombaton tartották meg a Tiszaújvárosi Sportcentrum Zászlós-termében. Az idei országos díjazott Mocsári Bence lett, míg a Tiszaújvárosi Triatlon Klub sportolói közül Sinkó-Uribe Aurél érdemelte ki az elismerést. Péter Attila, az esemény házigazdája, egyben a kuratórium tagja bevezetőjében egyebek mellett úgy fogalmazott, hogy … bővebben…







